VIVALDI Bohemia Abrus - ICH. Ch.ČR, SR, JCh.ČR

černá

INTERCHAMPION

Champion-ČR,SR

Junior champion-ČR

Klubový vítěz mladých

 

 

 

VENDETTA de Royal Topaz - ICH. Ch.A, H, SR, SLO

skvrnitá,
 

PUZZLE Indios dell´Armida - ICH. Ch.IT-

černá,
LOI AG/077487

MONDIAL Indios dell´Armida-skvrnitá,
LOI AG/062515
MARGARET Indios dell´Armida-černá
LOI AG/062510
EASY Topaz - ICH. Ch.Lux, A, VDH-

skvrnitá,
VDH/DDC/097 612

NEARCO des Pulckerrimi - ICH. Ch.NL, Lux, DDC, VDH-skvrnitá,
LOSH/629174
NADJY des Pulckerrimi-skvrnitá
LOSH/636004
PRESLEY Bohemia Abrus - Ch.ČR

černá,
 

LORRIS Bohemia Abrus - Ch.DDC, VDH-

skvrnitá,

JAM'S DEAN de la Benjamine-skvrnitá,
HOLBY Abrus - ICH. Ch.ČR, SR, DDC, VDH-černá,
ČsHPK/11 346/93/95
CONIE Adog - Ch.ČR, JCh.ČR

černá,

JOE v.Haus Gerwin-černá
FESTA Abrus - Ch.ČR-skvrnitá,
ČsHPK/10 708/92/94
NARA Dolanský dvůr

skvrnitá,
CMKU/ND/17 074/02/04

CACIB ,CAC

FORD Dolanský dvůr - Ch.ČR, JCh.ČR

skvrnitá,
 

Desmondeker v. Wiesengrund

skvrnitá

Qualtinger v.d. Burg Diana-skvrnitá
Ivana v.Dünner Land-černá
ARETHA Adog - Ch.ČR-

skvrnitá,
CMKU/ND/13 475/95

CHARLY v.Caradhras-skvrnitá
VDH/DDC/095 790
FESTA Abrus - Ch.ČR-skvrnitá,
ČsHPK/10 708/92/94
INESIS Dolanský dvůr - Vet.Ch.ČR

černá,

ATOS Torvitas - JCh.ČR-

černá,

PIERRE v.Schloss Laupheim-skvrnitá
BATY z Janveru-černá
ČsHPK/12 151/93/95
ARETHA Adog - Ch.ČR-

skvrnitá,
CMKU/ND/13 475/95

CHARLY v.Caradhras-skvrnitá
VDH/DDC/095 790
FESTA Abrus - Ch.ČR-skvrnitá,
ČsHPK/10 708/92/94
AKIM Kozákovský klenot Ch-ČR

černá

Champion-ČR

CACIB, CAJC

Oblastní vítěz

 

DICK Sagan - Ch.ČR

černá,
CMKU/ND/13 668/95

HOSS Abrus - Ch.ČR-

černá,
ČsHPK/11 343/93 SHPK 00984/94

FREY v.d.Ofnethöhle - ICH. Ch.DDC, VDH-černá
VDH/DDC/092 559
BEATTI Uttis - Ch.ČSFR-černá,
ČsHPK/09 090/90/92
BERIN Sagan-

černá,
ČsHPK/10 756/92/94

ALKO Uttis-černá
ČsHPK/07 789/88/90
NORMA z Cianky-černá,
ČsHPK/07 720/88/90
Arra Markos

černá
 

BREDY z Dolní Poustevny

černá
ČsHPK/06 924/86/89

JOGGER v.d.Hochwiesen-černá
 
SANDY v.d.Hochwiesen-černá
ČsHPK/06 277/-85/84/87 VDH/DDC 087 188
Jane z Rotštýnských lesů

černá
 

ILKO ze Strahovských skal-CS-černá
AMIE Malý Rohozec-CS        černá b.zn
CHRISTIN Dog-Lome - GCh.SR, Ch.ČR, SR, PL, JCh.ČR

černá,

Grand champion SR

Champion-ČR,SR,PL

Junior Champion-ČR

Nejlepší fena plemene

Klubový vítěz mladých

5 x BOB
 

NARSES de la Benjamine

černá,
CMKU/ND/14 970/97/99 LOF 051554

LIBERTIN de la Benjamine

černá,
LOI AG/107 335

GARP de Paradis Parc-skvrnitá
LOF 2 D.AL/042872/05759
HIROSHIMA de la Benjamine - Ch.FR-černá,
LOF 2 D.AL/044051/07288
IKENOTAIGA de la Benjamine

skvrnitá
LOF 2 D.AL/045347/07493

KISS v.Münsterland - ICH. Ch.DDC, VDH-skvrnitá,
VDH/DDC/095 689
ELFI de la Benjamine - Ch.FR-skvrnitá,
LOF 2 D.AL/040071/06840
NORMA Dog-Lome

skvrnitá
ČsHPK/11 252/93/94

AMUNRA a.d.Kaiserstadt

skvrnitá
ČsHPK/10 952/-92/91/92 VDH/DDC 095 817

ARTHOS v.Hirschfeld-skvrnitá
VDH/DDC/092 999
HEILIGE v.Haus Fresena-skvrnitá
VDH/DDC/093 519
DENISE v.Haus Tiefenbach

skvrnitá
ČsHPK/07 083/-87/85/88 VDH/DDC 088 938

FELS v.d.Nürburg - Ch.DDC-skvrnitá,
VDH/DDC/083 002
IRIS v.d.Ofnethöhle-skvrnitá